Tedaviler

Yeniden mükemmel bir gülüş mümkün.

İmplant

İmplantlar, çene kemiği içerisine yerleştirilerek dişin kökünü taklit eden ve ağız içerisinde eksik olan dişlerin yerine restorasyon yapılabilmesine olanak tanıyan titanyum vidalardır. 

Kanal Tedavisi

Diş dokusunun içerisinde yer alan sinirler, pek çok etken nedeniyle canlılığını kaybedebilir ve buna bağlı olarak dişler enfeksiyon oluşumuna açık bir hale gelir.

Ortodonti

Ortodontik braketler metal, seramik, safir, cam ve plastik gibi malzemelerden yapılabilir. Çıkarılabilir veya dişlere sabit diş telleri olabilir.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma (bleaching) tedavileri, diş renginin ağartılması ile gülüş estetiğinin desteklenmesini sağlayan işlemlerdir. 

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği, hastanın gülme ve konuşma fonksiyonları sırasında maksimum estetik görünüme ulaşması için ağız içerisinde çeşitli tedavi yöntemlerinin uygulanmasıdır. 

Periodontoloji

Periodontoloji, diş ya da implantların çevresindeki dokularda meydana gelen hastalıkları inceleyen ve bu bölgedeki dokuların düzenlenmesi ve iyileştirilmesi için gerekli tedavileri uygulayan diş hekimliği dalıdır

Randevu Al

Formu doldurarak randevu talebi ilettiğinizde bir uzmanımız sizi arayarak tedaviniz için ilgili hekimimizle randevunuzu planlayacaktır.

Veya bizi arayın +90 242 222 02 04 


    *Zorunlu Alanlar